Hakukoneoptimointi. Laadukas Sivusto ja Verkkokauppa.

Sivusto luo ensivaikutelman verkossa. Mobile First sivusto.

Luottoluokitus AAA

Ota yhteyttä

Netello Systems Oy

Saukonojantie 27 B
20250 Turku

Myynti
010 323 3840
Fax 02 279 6220
myynti@netello.fi

Toimisto & Laskutus
02 279 6000
helpdesk@netello.fi
laskutus@netello.fi

Y-tunnus: 1544982-0
Kaupparekisteritunnus: 766.305


Myynti

Mikko Sinilahti
Myyntipäällikkö
mikko@myynti.netello.fi
010 323 3844  
QR-käyntikortti

Kari Hilander
Ratkaisumyynti
kari@myynti.netello.fi
010 323 3843  
QR-käyntikortti

Tuomas Arjamaa
Ratkaisumyynti
tuomas@myynti.netello.fi
010 323 3845  
QR-käyntikortti

Tino Tabell
Ratkaisumyynti
tino@myynti.netello.fi
010 323 3846  
QR-käyntikortti

Aki Ahokannas
Ratkaisumyynti
aki@myynti.netello.fi
010 323 3849  
QR-käyntikortti

Artturi Järvi
Ratkaisumyynti
artturi@myynti.netello.fi
010 323 3841
050 441 4343


Talous

Paula Leinonen
Talous
paula.leinonen@netello.fi

Sari Raunell
Sihteeri
sari.raunell@netello.fi
02 279 6000


Tekniikka

Juha Ojaniemi
Kehitysjohtaja
juha.ojaniemi@netello.fi

Jukka Niemi
Projektipäällikkö
jukka.niemi@netello.fi

Marleena Arvonen
AD
marleena.arvonen@netello.fi
050 441 4083

Sonja Valkila
Web-tuotetuki
sonja.valkila@netello.fi


Hallinto

Kai Leinonen
Toimitusjohtaja
kai.leinonen@netello.fi

Mira Maikola
Projektipäällikkö
mira.maikola@netello.fi
040 700 4064

 

Hakukoneoptimointi

Hakukone­optimointi
parantaa sivuston löytymistä hakukoneista.
Netello Hakukoneoptimointi

Sivusto

Sivusto
yrityksille laadukkaalla graafisella suunnittelulla.
Netello Sivusto