Netello Systems Oy

Hakukoneoptimointi, laadukas sivusto, ym.: Ota yhteyttä   +358 (0)10 323 3840   myynti@netello.fi

Lisää myyntiä, TAKUULLA.

Tänään TV:ssä

Peruskanavat/Lisäkanavat
| Kellonajat: 7:00 12:00 17:00 22:00
 |  Näytetään: suppea/laaja
(eilen) 17.4.2014
YLE1YLE2MTV3NelonenSub
YLE1
0.05 – 4.00  Uutisikkuna
4.00  Uutisikkuna
5.55  Puoli seitsemän
6.25  Ylen aamu-tv
YLE2
0.05  Copper (16)
0.50 – 4.00  Uutisikkuna
4.00  Uutisikkuna
6.50  PIKKU KAKKONEN: Katti Matikaisen aamu
6.51  Nimipäiväonnittelu: 16.4.
6.53  Babar ja Badun seikkailut (S)
MTV3
0.05  Noitapiiri (12)
1.00 – 5.30  Eurojahti
5.30  Aamusää
6.00  Studio55.fi
6.25  Huomenta Suomi
Nelonen
0.30  Dexter (16)
1.35  Frasier (S)
2.05  Criminal Minds: Epäilyksen alla (12)
3.00  Deittikamera
3.30  Dr. Phil (12)
4.30 – 5.00  Älypää-TV
5.00  Älypää-TV
6.00  Ostosruutu
6.30  Ostosruutu
Sub
YLE1
9.30  MOT: Verentahrimat muotivaatteet
10.00  Kyläsairaala (12)
10.50  Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00  Yle Uutiset
11.05  Puoli seitsemän
11.35  Prisma Studio
YLE2
7.06  Herra Nokkelo (S)
7.11  Tiketi Tok (S)
7.24  Lauran tähti: Kolme ystävystä (S)
7.38  Runokuva (S)
7.39  Arvaa kuinka paljon sinua rakastan (S)
7.52  Muumilaakson tarinoita (S)
8.15  Milli ja Molli (S)
8.41  Late Lammas (S)
8.50  Pat & Stan (S)
9.00  Elämäni eläimet
9.30  Yle Uutiset Uusimaa
9.40  Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
9.50  Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.00  Yle Uutiset Häme
10.10  Yle Uutiset Keski-Suomi
10.20  Yle Uutiset Itä-Suomi
10.30  Yle Uutiset Pohjanmaa
10.40  Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.50  Oddasat
11.05  Camilla Plum ja porisevat padat
11.35  Veljesten keittiössä
MTV3
9.05  Studio55.fi
9.30  Huomenta Suomen Uutiset
9.40  Mitä tänään syötäisiin?
9.45  Kauniit ja rohkeat (S)
10.10  Miehen puolikkaat (7)
10.40  Emmerdale (S)
11.10  Emmerdale (S)
11.40  Lääkärit
Nelonen
7.00  Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo (S)
7.25  Disney esittää: Vaihdokit (7)
7.50  Disney esittää: Aku ja kumppanit (7)
8.00  Transformers Rescue Bots (7)
8.25  Vaaleanpunainen pantteri (S)
8.30  Vaaleanpunainen pantteri (S)
8.40  Vaaleanpunainen pantteri (S)
8.45  Näin teet ranskalaista ruokaa
9.20  Jutta ja puolen vuoden superdieetit
10.20  Yhteinen taloprojekti
10.50  Ostosruutu
11.20  Ostosruutu
11.50  Ostosruutu
Sub
YLE1
12.05  Luontohetki: Eläintarinoita
12.30  Sydämen asialla (7)
13.25  Suurin voitto (7)
14.55  Pisara
15.00  Yle Uutiset
15.05  Yle News
15.10  Yle Oddasat
15.15  Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00  Avara luonto: Eläinpoikasten alkutaival
16.50  Novosti Yle
16.55  Yle Uutiset viittomakielellä
YLE2
12.05  Hupipätkät (S)
12.15  Solsidan - Onnea onkimassa (12)
12.40  Solsidan - Onnea onkimassa (12)
13.05  Nolojen tilanteiden mies (S)
13.30  Hupipätkät (S)
13.45  Suorana: Kortesmäki
14.15  A2: Venäjä-ilta
15.05  A2: Venäjä-ilta
16.15  Näin Norjassa
16.30  Galaxi
MTV3
12.35  Ostoskanava Tvins.com
14.05  Alueellinen sääennuste
14.10  Pomo piilossa UK
15.15  Mitä tänään syötäisiin?
15.20  Vauvaonnea (S)
15.45  Vauvaonnea (S)
16.15  Saaristoruokaa
16.45  Keidas
Nelonen
12.20  LIVE: Tiedä ja Voita
13.20  Jutta ja puolen vuoden superdieetit
14.20  Yhteinen taloprojekti
14.50  Neljät häät Amerikassa
15.55  Supernanny (S)
16.55  Deittikamera
Sub
YLE1
17.00  Yle Uutiset
17.08  Kyläsairaala (12)
18.00  Yle Uutiset
18.22  Yle Uutiset alueeltasi
18.25  Yle Uutiset sää
18.30  Puoli seitsemän
19.00  Historia: Pavlopetrin uponnut kaupunki
19.50  Nakkikioskien historiaa
20.00  Akuutti
20.30  Yle Uutiset
20.55  Urheiluruutu
21.05  A-studio
21.55  Keskiviikon ravisuora
YLE2
17.00  Pikku Kakkonen
18.00  Parasta ikinä - lastenohjelmat 50 v
18.01  Parasta ikinä: Leila Heijola
18.02  Pallo-Noppa
18.22  Parasta ikinä: Outi Kivimäki
18.24  Pelle Hermanni: Humpuukia alennuksella (S)
18.35  Parasta ikinä: Mika Tommola
18.37  Ansan ja Oivan TV-asema (S)
19.00  Yle Uutiset alueeltasi
19.10  Yle Uutiset
19.16  Urheiluruutu
19.20  Yle Uutiset Suora linja
19.30  Latela
20.00  Uusi päivä (S)
20.30  Suorana: Kortesmäki
21.00  Toisen kanssa (12)
21.50  Yle Uutiset
MTV3
17.15  Uutiset
17.20  Päivän sää
17.25  Kauniit ja rohkeat (S)
17.55  Mitä tänään syötäisiin?
18.00  Emmerdale (S)
18.30  Emmerdale (S)
19.00  Seitsemän Uutiset
19.20  Päivän sää
19.30  Salatut elämät (12)
20.05  Kadonneen jäljillä
21.00  C.S.I. New York (16)
Nelonen
17.25  Maaginen Criss Angel (S)
18.25  Frasier (S)
18.55  HS-uutiset
18.58  HS-sää
19.00  Neljän tähden talkoot
19.30  Neljän tähden illallinen
20.00  Tervetuloa kotiin
20.57  Keno
21.00  Greyn anatomia (12)
Sub
YLE1
22.00  Newsroom (12)
23.00  Yle Uutiset
23.05  Ulkolinja: Kampanja, joka vei sotaan
YLE2
22.00  Urheiluruutu
22.05  Stacey Dooley: Kotikaupunkini kiihkoilijat
23.05  Latela
23.35  Silminnäkijä: Euroopan lapsityöläiset
MTV3
22.00  Kymmenen Uutiset
22.20  Päivän sää
22.25  Viking Lotto ja Jokeri
22.30  MTV Sport Uutiset
22.40  Teknavi
23.10  Rikoksista pahin (16)
Nelonen
22.00  Hyvät ja huonot uutiset: Plan-spesiaali
23.30  Arman ja Kamerunin kummilapset (7)
Sub

Hakukoneoptimointi

Optimointi
parantaa sivuston löytymistä hakukoneista.
Netello Hakukoneoptimointi

Sivusto

Sivusto
yrityksille laadukkaalla graafisella suunnittelulla.
Netello Sivusto