Hakukoneoptimointi. Laadukas Sivusto ja Verkkokauppa.

Hakukoneoptimointi lisää myyntiä, TAKUULLA.

Luottoluokitus AAA

Ota yhteyttä

Netello Systems Oy

Saukonojantie 27 B
20250 Turku

Myynti
010 323 3840
Fax 02 279 6220
myynti@netello.fi

Toimisto & Laskutus
02 279 6000
laskutus@netello.fi

Helpdesk
045 124 2595
helpdesk@netello.fi

Y-tunnus: 1544982-0
Kaupparekisteritunnus: 766.305


Myynti

Mikko Sinilahti
Myyntipäällikkö
mikko.sinilahti@netello.fi
010 323 3844  
QR-käyntikortti

Kari Hilander
Ratkaisumyynti
kari.hilander@netello.fi
010 323 3843  
QR-käyntikortti

Tuomas Arjamaa
Ratkaisumyynti
tuomas.arjamaa@netello.fi
010 323 3845  
QR-käyntikortti

Tino Tabell
Ratkaisumyynti
tino.tabell@netello.fi
010 323 3846  
QR-käyntikortti

Aki Ahokannas
Ratkaisumyynti
aki.ahokannas@netello.fi
010 323 3849  
QR-käyntikortti

Artturi Järvi
Ratkaisumyynti
artturi.jarvi@netello.fi
010 323 3841
QR-käyntikortti

Tero-Pekka Laakso
Ratkaisumyynti
tero-pekka.laakso@netello.fi
010 323 3842  
QR-käyntikortti


Tekniikka

Jukka Niemi
Projektipäällikkö
jukka.niemi@netello.fi

Marleena Arvonen
AD
marleena.arvonen@netello.fi
050 441 4083

Tero Yli-Sipilä
Kehittäjä
tero.yli-sipila@netello.fi

Sonja Valkila
Web-tuotetuki
sonja.valkila@netello.fi

Mikko Pavén
Web-kehittäjä
mikko.paven@netello.fi

Toni Saarenala
Hakukoneoptimointi ja ‑markkinointi
toni.saarenala@netello.fi


Hallinto

Sari Raunell
Sihteeri
sari.raunell@netello.fi
02 279 6000

Mira Maikola
Projektipäällikkö
mira.maikola@netello.fi
040 700 4064

Paula Leinonen
Talousjohtaja
paula.leinonen@netello.fi

Kai Leinonen
Toimitusjohtaja
kai.leinonen@netello.fi

 

Hakukoneoptimointi

Hakukone­optimointi
parantaa sivuston löytymistä hakukoneista.
Netello Hakukoneoptimointi

Sivusto

Sivusto
yrityksille laadukkaalla graafisella suunnittelulla.
Netello Sivusto

Verkkokauppa

Verkkokauppa
myy tuotteet puolestasi verkossa.
Netello Verkkokauppa