Netello Systems Oy

Hakukoneoptimointi, laadukas sivusto, ym.: Ota yhteyttä   +358 (0)10 323 3840   myynti@netello.fi

Lisää myyntiä, TAKUULLA.

Ota yhteyttä

Netello Systems Oy

Saukonojantie 27 B

20250 Turku
010 323 3840
Fax 02 279 6001
myynti@netello.fi

helpdesk@netello.fi

laskutus@netello.fi

Laskutus: 02 279 6000

Y-tunnus: 1544982-0
Kaupparekisteritunnus: 766.305


Myynti

Jesse Hämäläinen
Myynti ja markkinointi
jesse@myynti.netello.fi
010 323 3842 
QR-käyntikortti

Tero-Pekka Laakso
Ratkaisumyynti
tero@myynti.netello.fi
010 323 3841 
QR-käyntikortti

Kari Hilander
Ratkaisumyynti
kari@myynti.netello.fi
010 323 3843  
QR-käyntikortti

Mikko Sinilahti
Ratkaisumyynti
mikko@myynti.netello.fi
010 323 3844  
QR-käyntikortti

Juha Karkulahti
Ratkaisumyynti
juha@myynti.netello.fi
09 315 756 25
050 441 4083  
QR-käyntikortti

Tuomas Arjamaa
Ratkaisumyynti
tuomas@myynti.netello.fi
010 323 3845  
QR-käyntikortti

Tino Tabell
Ratkaisumyynti
tino@myynti.netello.fi
010 323 3846  
QR-käyntikortti


Talous

Sari Viitanen
Sihteeri
sari.viitanen@netello.fi
02 279 6000

Paula Leinonen
Talous
paula.leinonen@netello.fi


Tekniikka

Juha Ojaniemi
Kehitysjohtaja
juha.ojaniemi@netello.fi

Jukka Niemi
projektipäällikkö
jukka.niemi@netello.fi

Harri Alkula
AD
harri.alkula@netello.fi

Sonja Valkila
Web-tuotetuki
sonja.valkila@netello.fi



Hallinto

Daan Lautamaja
Konseptivastaava
daan.lautamaja@netello.fi
010 323 3847  
QR-käyntikortti

Kai Leinonen
Toimitusjohtaja
kai.leinonen@netello.fi

Pekka Rissanen
Partner
pekka.rissanen@netello.fi


Hakukoneoptimointi

Optimointi
parantaa sivuston löytymistä hakukoneista.
Netello Hakukoneoptimointi

Sivusto

Sivusto
yrityksille laadukkaalla graafisella suunnittelulla.
Netello Sivusto

Verkkokauppa

Verkkokauppa
myy tuotteet puolestasi verkossa.
Netello Verkkokauppa