NETELLON TIIMI


Innokkaita ja motivoituneita verkkoliiketoiminnan ammattilaisia, joilla on on aito kiinnostus verkkopalveluihin ja digiratkaisuihin.

Netellossa asiakkaidemme menestyksen eteen työskentelee monen eri alan ammattilaisia. Verkkosivustoja ei saatella toimiviksi ja tuottaviksi koskaan yhden ihmisen voimin, vaan jokaisen osa-alueen hioo huippuunsa juuri sen alan osaaja. Siksi meiltä löytyy taitajansa mm. myyntiin ja markkinointiin, optimointiin ja sisällöntuotantoon. Me olemme Netello – kumppanisi, kun haluat onnistua verkossa.

MYYNTI TEKNIIKKA ASIAKASPALVELU HALLINTO

MYYNTI

Mikko Sinilahti

Mikko Sinilahti

Operatiivinen johtaja

010 323 3844
mikko.sinilahti@netello.fi

Aki Ahokannas

Aki Ahokannas

Ratkaisumyynti

010 323 3849
aki.ahokannas@netello.fi

Tero-Pekka Laakso

Tero-Pekka Laakso

Avainasiakaspäällikkö

010 323 3842
tero-pekka.laakso@netello.fi

Tino Tabell

Tino Tabell

Ratkaisumyynti

010 323 3846
tino.tabell@netello.fi

Marinella Kajic

Marinella Kajic

Ratkaisumyynti

050 381 5437
marinella.kajic@netello.fi

Aleksi Kuronen

Aleksi Kuronen

Ratkaisumyynti

050 382 1013
aleksi.kuronen@netello.fi

Matias Hokkanen

Matias Hokkanen

Ratkaisumyynti

050 321 3884
matias.hokkanen@netello.fi

Niina Vuori

Niina Vuori

Palvelukartoittaja

050 3012 799
niina.vuori@netello.fi

Juha Karkulahti

Juha Karkulahti

Palvelukartoittaja

050 551 8892

juha.karkulahti@netello.fi

 

TUOTANTO

Jukka Niemi

Jukka Niemi

Tuotannon johtaja, partneri

jukka.niemi@netello.fi

Marleena Arvonen

Marleena Arvonen

Tiiminvetäjä
sivusto-, verkkokauppa- ja TIE-projektit

050 441 4083
marleena.arvonen@netello.fi

Veera Toikka

Veera Toikka

Web Designer

045 856 1445
veera.toikka@netello.fi

Sonja Valkila

Sonja Valkila

Web-kehittäjä

050 562 3233
sonja.valkila@netello.fi

Katy Leinonen

Katy Leinonen

Web Designer

katy.leinonen@netello.fi

Minttu Manninen

Minttu Manninen

Sisällöntuotto

050 352 1415
minttu.manninen@netello.fi

Michael Jokipaju

Michael Jokipaju

Asiantuntija some- ja hakukoneratkaisut

050 527 4568
michael.jokipaju@netello.fi

Sanna Hyrkäs

Sanna Hyrkäs

Sisältöstrategi

050 36 33 999
sanna.hyrkas@netello.fi

Tuomas Tuomi-Nikula

Tuomas Tuomi-Nikula

Sisällöntuotto

050 3567 996
tuomas.tuomi-nikula@netello.fi 

Susanna Lehto

Susanna Lehto

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija (SEO + SEM)

050 3019 765
susanna.lehto@netello.fi

Veera Engren

Veera Engren

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija

veera.engren@netello.fi

Ella Haavisto

Ella Haavisto

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija

050 5522 761
ella.haavisto@netello.fi

ASIAKASPALVELU

Sari Raunell

Sari Raunell

Sihteeri

02 279 6000
sari.raunell@netello.fi

Jaana Uusitalo

Jaana Uusitalo

Palveluasiantuntija

050 454 5908
jaana.uusitalo@netello.fi

HALLINTO

Kai Leinonen

Kai Leinonen

Toimitusjohtaja

kai.leinonen@netello.fi

Mira Leinonen

Mira Leinonen

Projektipäällikkö

mira.leinonen@netello.fi


ETSIMME LISÄÄ HYVIÄ TYYPPEJÄ

Löytyykö sinulta palava kiinnostus verkkopalveluihin ja digiratkaisuihin. Olemme jatkuvasti kiinnostuneita osaavista ja innokkaista hyvistä tyypeistä ja digileijonista, joten älä epäröi, vaan hae meille töihin! Mikäli meillä ei juuri tällä hetkellä ole tarjolla juuri sinua kiinnostavia tehtäviä, jätä avoin hakemus.

AVOIMET TYÖPAIKAT   LÄHETÄ AVOIN HAKEMUS

In English
×