NETELLON TIIMI


Innokkaita ja motivoituneita verkkoliiketoiminnan ammattilaisia, joilla on on aito kiinnostus verkkopalveluihin ja digiratkaisuihin.

Digiratkaisuja 20 vuoden kokemuksella. Tuotteemme ovat alan huippuluokkaa, mutta niin ovat asiantuntijammekin.
Niin Netellon myyjät, koodarit, graafikot kuin asiakaspalvelijat vastaavat mielellään kysymyksiin ja auttavat löytämään yrityksellesi parhaan mahdollisen verkkoliiketoiminnan ratkaisun.

MYYNTI TEKNIIKKA ASIAKASPALVELU HALLINTO

MYYNTI

Mikko Sinilahti

Mikko Sinilahti

Myyntipäällikkö

010 323 3844
mikko.sinilahti@netello.fi

Aki Ahokannas

Aki Ahokannas

Ratkaisumyynti

010 323 3849
aki.ahokannas@netello.fi

Tero-Pekka Laakso

Tero-Pekka Laakso

Avainasiakaspäällikkö

010 323 3842
tero-pekka.laakso@netello.fi

Tino Tabell

Tino Tabell

Ratkaisumyynti

010 323 3846
tino.tabell@netello.fi

Marinella Kajic

Marinella Kajic

Ratkaisumyynti

050 381 5437
marinella.kajic@netello.fi

Aleksi Kuronen

Aleksi Kuronen

Ratkaisumyynti

050 382 1013
aleksi.kuronen@netello.fi

Matias Hokkanen

Matias Hokkanen

Ratkaisumyynti

050 321 3884
matias.hokkanen@netello.fi

TEKNIIKKA

Jukka Niemi

Jukka Niemi

Tuotannon johtaja, partneri

jukka.niemi@netello.fi

Marleena Arvonen

Marleena Arvonen

Tiiminvetäjä

050 441 4083
marleena.arvonen@netello.fi

Joonas Toivonen

Joonas Toivonen

Optimointitiimin vetäjä

050 5699 399
joonas.toivonen@netello.fi

Veera Toikka

Veera Toikka

Web Designer

045 856 1445
veera.toikka@netello.fi

Sonja Valkila

Sonja Valkila

Web-kehittäjä

050 562 3233
sonja.valkila@netello.fi

Markus Cronvall

Markus Cronvall

Hakukoneoptimointi

050 302 2389
markus.cronvall@netello.fi

Minttu Manninen

Minttu Manninen

Sisällöntuotto

050 352 1415
minttu.manninen@netello.fi

Michael Jokipaju

Michael Jokipaju

Asiantuntija some- ja hakukoneratkaisut

050 527 4568
michael.jokipaju@netello.fi

Sanna Hyrkäs

Sanna Hyrkäs

Sisältöstrategi

050 36 33 999
sanna.hyrkas@netello.fi

Susanna Lehto

Susanna Lehto

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija (SEO + SEM)

050 3019 765
susanna.lehto@netello.fi

ASIAKASPALVELU

Sari Raunell

Sari Raunell

Sihteeri

02 279 6000
sari.raunell@netello.fi

Aino Mattila

Aino Mattila

Myyntisihteeri

050 454 5908
aino.mattila@netello.fi

HALLINTO

Kai Leinonen

Kai Leinonen

Toimitusjohtaja

kai.leinonen@netello.fi

Mira Leinonen

Mira Leinonen

Projektipäällikkö

mira.leinonen@netello.fi


ETSIMME LISÄÄ HYVIÄ TYYPPEJÄ

Löytyykö sinulta palava kiinnostus verkkopalveluihin ja digiratkaisuihin. Olemme jatkuvasti kiinnostuneita osaavista ja innokkaista hyvistä tyypeistä ja digileijonista, joten älä epäröi, vaan hae meille töihin! Mikäli meillä ei juuri tällä hetkellä ole tarjolla juuri sinua kiinnostavia tehtäviä, jätä avoin hakemus.

AVOIMET TYÖPAIKAT   LÄHETÄ AVOIN HAKEMUS

In English
×